CITROËN JUMPER I autobus (230P) 2.5 TDi - Podpora-/ Kloub od 12/1996 do 11/2000, 2446 ccm, 79 kW, 107 hp, THX (DJ5TED), autobus
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 108 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M16X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1.0 - 1.4 T |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| montovaná strana | vnější |
| Rozměr kužele [mm] | 17,1 mm |
| jen ve spojení s | 4 x M12 |
| Rozměr závitu 1 | MM16x1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| jen ve spojení s | OE 3521.J3 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1331640080 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1302368080 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Zatížení nápravy [kg] | 1400 kg |
| Velikost závitu | M16x1,5 A |
| Rozměr kužele [mm] | 16,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Zatížení nápravy [kg] | 1800 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 A |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Relay 1400 |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,845 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,7 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 220045 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Relay 1800 |
| montovaná strana | spodní |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,088 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 220046 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 16205352 |
|---|---|
| Celková váha vozidla [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS Pro |
| pro OE číslo | 364033 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18X1,5 |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,945 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1400 kg |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,466 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost