MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008) - Podpora-/ Kloub od 9/2004 do 6/2012, 1991 ccm, 100 kW, 136 hp, OM 640.941, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 48 |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| váha [g] | 690 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Číslo produkce | K4221012 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Celková délka [mm] | 95 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1.5R |
Dostupnost