FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V - Podpora-/ Kloub od 10/1998 do 11/2004, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1679401 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 17,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1679388 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 18 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1679384 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 15 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Vnější průměr [mm] | 17,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
| Vnější průměr [mm] | 17,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 19,0 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1679401 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 8.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 56 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,479 kg |
Dostupnost