Všechny vozy - Podpora-/ Kloub
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Průměr v mm | 35,2 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10077 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 40,3 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| jen ve spojení s | Circlip |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10080 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M12 |
| Rozměr závitu 1 | MM14X2R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M12 |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 34,1 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10077 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Rozměr kužele [mm] | 13,8 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M8 |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M12 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,3 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM20X1,5R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10117 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16,2 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M12 |
| Rozměr závitu 1 | MM16X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Heat shield |
| Rozměr závitu 1 | MM16x1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Heat shield |
| Rozměr závitu 1 | MM16X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10080 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 42,7 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10036 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 42,7 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM14x1,5R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10080 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,6 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10079 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17,2 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17,2 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Průměr v mm | 38,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10079 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12,6 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10078 |
Dostupnost