Všechny vozy - Podpora-/ Kloub
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 50,3 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Celková délka [mm] | 50,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2,0 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 103 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 16mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 81 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18.2mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 92 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 93 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 16mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 98 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Výška [mm] | 94 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 94 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 84 mm |
| Výška [mm] | 101 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 116,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M20.1.5 |
| Celková délka [mm] | 114 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 47 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 90 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 95 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Celková délka [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost