Všechny vozy - Podpora-/ Kloub
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 92 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 87 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 16mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 49 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 74 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 24mm |
| Celková délka [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 100 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Celková délka [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 66 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 20mm |
| Celková délka [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 103 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 92 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 103 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 100,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Celková délka [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 88 mm |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 123 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 88 mm |
| Výška [mm] | 92 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Výška [mm] | 80,3 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Celková délka [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 60,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 101 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Celková délka [mm] | 60,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0 407 365 B S1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Typ spojení | 001 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 54 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 96 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Celková délka [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
Dostupnost