Všechny vozy - Podpora-/ Kloub
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 82 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.75 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 82 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Výška [mm] | 60,3 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 16mm |
| Celková délka [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Celková délka [mm] | 50 mm |
| druh závitu | 005 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 81 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,6 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3640.48 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Typ spojení | 001 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 76 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
| Celková délka [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 76 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Průměr v mm | 46,4 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 73 mm |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 84 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 19mm |
| Celková délka [mm] | 115 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 115 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 84 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 19mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 16.5mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 88,5 mm |
| Výška [mm] | 87,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Celková délka [mm] | 56 mm |
Dostupnost