RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Nápravnice od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Délka [mm] | 25 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| váha [g] | 361 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
Dostupnost