VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI - Ložiska od 5/2015 do 11/2017, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, CAYE, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 84,90 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 9,09 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48,59 mm |
| váha [g] | 210 g |
Dostupnost