RENAULT MASTER I Krabice (T__) 28-35 2,5 TD - Ložiska od 8/1989 do 7/1998, 2499 ccm, 72 kW, 98 hp, 8140.27.2580, S9U 702, Krabice
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 46,7 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 300 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 0,0054 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| váha [g] | 286 g |
Dostupnost