TOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (NCP10, SCP12_) - Ložiska od 8/1999 do 11/2005, 1299 ccm, 63 kW, 86 hp, 2NZ-FE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| váha [g] | 370 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4872546020 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RS |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| TECDOC-číslo motoru | 13088 |
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| váha [g] | 398 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost