CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Ložiska od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 69 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | 043 |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,120 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 515408 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Výška [mm] | 10,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,167 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| váha [g] | 167 g |
| váha [g] | 186 g |
| váha [g] | 216 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost