VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi - Ložiska od 2/2008 do 3/2011, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, D 4204 T, limuzína
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 71 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| váha [g] | 265 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Výška [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výška [mm] | 191 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Celková délka [mm] | 191 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| váha [g] | 1142 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 808 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 809 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výška [mm] | 191 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| párová čísla výrobku | 412138 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výška [mm] | 191 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| párová čísla výrobku | 412137 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Výška [mm] | 230 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 808 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 809 g |
Dostupnost