BMW 3 kupé (E92) 330 xd - Ložiska od 3/2008 do 2/2010, 2993 ccm, 180 kW, 245 hp, N57 D30 A, kupé
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| váha [g] | 164 g |
| Vnitřní délka [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| váha [g] | 432 g |
| Vnitřní délka [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Výška [mm] | 86,7 mm |
| váha [g] | 440 g |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68,3 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Výška [mm] | 87 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Výška [mm] | 76 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Výška [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RUBBER |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost