RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi - Ložiska od 8/2010 do 12/2012, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 770, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 550452379R |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 68 mm |
| Výška [mm] | 89,8 mm |
| Výška [mm] | 90 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška 1 [mm] | 90 mm |
| Výška 2 [mm] | 55 mm |
| Celková délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 260 g |
| váha [g] | 299 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost