NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Ložiska od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,555 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,4 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 89,9 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost