PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0 - Ložiska od 3/1997 do 4/2002, 1998 ccm, 97 kW, 132 hp, RFV (XU10J4R), kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| párová čísla výrobku | 19307 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,120 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| párová čísla výrobku | 12427 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,120 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| párová čísla výrobku | 11782 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 175 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| párová čísla výrobku | 853309 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 513171 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 69 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 5131 69 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| pro OE číslo | 5131 83 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,120 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| párová čísla výrobku | 62 79 0007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 515408 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 10,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 515409 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost