Všechny vozy - Ložiska
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 28 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 76 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,450 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 97 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 96 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,730 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,941 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 92 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,561 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 77 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| párová čísla výrobku | 26508 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 86 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| párová čísla výrobku | 26507 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,528 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,160 kg |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 54,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,440 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 54,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,440 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,301 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,370 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,603 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 77 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,478 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Délka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost