Všechny vozy - Ložiska
| pro OE číslo | 1H0501541A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 90 mm |
| Výška 2 [mm] | 51 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1016439 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 70 mm |
| Výška 2 [mm] | 55 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0501541E |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 90 mm |
| Výška 2 [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0501541A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 101 mm |
| Výška 2 [mm] | 59 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 402935 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 79 mm |
| Výška 2 [mm] | 44 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0505553A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 50 mm |
| Výška 2 [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33316770784 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 58 mm |
| Výška 2 [mm] | 51 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| párová čísla výrobku | 9001792 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33316770783 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 58 mm |
| Výška 2 [mm] | 51 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| párová čísla výrobku | 9001790 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33316770781 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 61,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 49 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 47 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44,8 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Alternativní sada opravy | 109 782 |
| Alternativní sada opravy | 111 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 87 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Alternativní sada opravy | 111 007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30,3 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Alternativní sada opravy | 111 009 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Alternativní sada opravy | 111 008 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 54,5 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost