AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI - Čep nápravy od 9/2004 do 3/2013, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, AZV, CBAA, CFFA, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) do | 8P-D-250 000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58085402 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| průměr náboje kola [mm] | 80 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| párová čísla výrobku | 55697 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 407 255 AA |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 407 256 AA |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 47SKV062 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,7 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 47SKV061 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 47SKV312 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 47SKV311 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 131-03-012 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 131-03-011 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 131-03-014 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 131-03-013 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 131-03-016 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 131-03-015 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 85 mm |
Dostupnost