AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro - Čep nápravy od 11/2011 do 12/2015, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUC, CKVB, CKVC, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Cobapress |
| Materiál | hliník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100550 |
| párová čísla výrobku | KN-100550-05-L |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01304R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01304L |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01305R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01305L |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01306R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01306L |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01307R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 102 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-01307L |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | KSM |
| Velikost závitu | M14 |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 693AA |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 693AB |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 693AC |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 693Q |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 693S |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 693T |
| párová čísla výrobku | 55828 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | KSM |
| Velikost závitu | M14 |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694AA |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694AB |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694AC |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694Q |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694S |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694T |
| Materiál | Hliníková litina |
| párová čísla výrobku | 55827 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Cobapress |
| Velikost závitu | M14 |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694AA |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694AB |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694AC |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694Q |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694S |
| jen ve spojení s | Lenker 8K0 407 694T |
| Materiál | Hliníková litina |
| párová čísla výrobku | 55829 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost