VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Čep nápravy od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Množství | 1 |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 55093 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 55092 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-T-008 586 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost děr [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 47SKV342 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-T-008 586 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,5 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost děr [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 47SKV341 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| párová čísla výrobku | 75783Set |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| párová čísla výrobku | 75782Set |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost