SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 - Čep nápravy od 5/2011 do 2/2013, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CFHF, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,75 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 91 mm |
| párová čísla výrobku | 79-04400L |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,39 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-04407R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,39 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 79-04407L |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| párová čísla výrobku | 55336 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| párová čísla výrobku | 55335 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| párová čísla výrobku | 56113 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| párová čísla výrobku | 56112 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| párová čísla výrobku | 75753Set |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| průměr náboje kola [mm] | 85 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| párová čísla výrobku | 75752Set |
Dostupnost