CITROËN C3 II (SC_) 1.0 VTi 68 - Čep nápravy od 8/2012 do 9/2016, 999 ccm, 50 kW, 68 hp, ZMZ (EB0), Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 59455 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost děr [mm] | 82 mm |
| párová čísla výrobku | 47SKV602 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| párová čísla výrobku | 75092 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | železo |
| párová čísla výrobku | 75091 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| párová čísla výrobku | 75793Set |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranným krytem |
| párová čísla výrobku | 75792Set |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost