VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 TDI - Čep nápravy od 9/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet děr | 4 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Varianta výbavy | bel?ft. Bremsscheibe |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5420 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | bel?ft. Bremsscheibe |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5419 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 72 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 95 mm |
| párová čísla výrobku | 79-04402R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| průměr náboje kola [mm] | 72 mm |
| Vzdálenost děr [mm] | 95 mm |
| párová čísla výrobku | 79-04402L |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-X-541 901 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Číslo produkce | 4200382 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 55093 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 55092 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 72 mm |
Dostupnost