Všechny vozy - Čep nápravy
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 72-5409 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0 407 257 AL |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5412 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0 407 258 AL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5411 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0 407 257 AM |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5414 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0 407 258 AM |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5413 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 204 332 0101 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5416 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 204 332 0201 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5415 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31216793923 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5418 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31 21 6 793 924 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5417 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | bel?ft. Bremsscheibe |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5420 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | bel?ft. Bremsscheibe |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5419 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ohne ABS |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5422 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ohne ABS |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5421 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L0 407 257 A |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5424 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L0 407 258 A |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5423 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V513K171DA |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5426 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V513K170DA |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5425 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 72-5428 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 72-5427 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6G913K171AAD |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 72-5430 |
Dostupnost