SUZUKI JIMNY uzavřený terénní vůz (SN) 1.3 16V (SN413) - Opravná sada od 9/1998, 1298 ccm, 59 kW, 80 hp, G13BB, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 14,25 mm |
| jen ve spojení s | K820-07R |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Typ vozidla | SN413V-2 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
Dostupnost