MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.8 D (V46W, V26W) - Samonastavitelná podpora od 11/1993 do 10/1999, 2835 ccm, 103 kW, 140 hp, 4M40-T, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 35413 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 107 mm |
| jen ve spojení s | Rubbers |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 35412 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 845511 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 72061 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 72060 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS7547 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS240 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Shogun |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 151 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Velikost závitu | MM10X1,25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260703 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050328 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050327 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 107 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,214 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,1 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1040 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1039 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Průměr 1 [mm] | 24,8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28,8 mm |
| Průměr 3 [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 107 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 845504 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 845516 |
Dostupnost