RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) - Samonastavitelná podpora od 3/1999 do 8/2003, 1598 ccm, 79 kW, 107 hp, K4M 700, K4M 701, K4M 704, K4M 708, K4M 709, K4M 712, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 92 mm |
| Celková délka [mm] | 92 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M8x1,25 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 71 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 100 g |
| Vnější závit 1 [mm] | M 8x1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 92 mm |
| Celková délka [mm] | 92 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost