MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 de 4-matic (213.211) - Samonastavitelná podpora od 8/2020 do 8/2023, 1950 ccm, 225 kW, 306 hp, OM 654.920, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051248 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051247 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38195 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 39388 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 39387 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC3722 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC3721 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Šířka [mm] | 96 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,50 / M12 x |
| Rozměr závitu 2 | M12 x 1,50 |
| párová čísla výrobku | TC7846 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Šířka [mm] | 96 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,50 / M12 x 1 |
| Rozměr závitu 2 | M12 x 1,50 |
| párová čísla výrobku | TC7845 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 101029 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 101028 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 231 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | ME-LS-14646 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 231 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | ME-LS-14645 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49765 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49764 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 10 1029 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 48 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 292,0 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 10 1028 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1745 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1475 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | 30-72017 |
Dostupnost