MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (C204) C 63 AMG (204.377) - Samonastavitelná podpora od 9/2012, 6208 ccm, 336 kW, 457 hp, M 156.985, kupé
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49169 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49168 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49263 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29695 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29694 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2267 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2266 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 36302 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 36301 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5679 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5678 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 93 6302 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 180 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 93 6301 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030198 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030197 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030199 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | D140428 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | D140427 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0351 10 |
Dostupnost