ROVER 400 II (RT) 414 - Samonastavitelná podpora od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro OE číslo | 90112SJ8000 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51314-SM4-020 |
|---|---|
| pro OE číslo | 90112 SE0 000 |
| pro OE číslo | 90112-SK7-000 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 75,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost