MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 4-matic (204.080) - Samonastavitelná podpora od 2/2011 do 1/2014, 3498 ccm, 185 kW, 252 hp, M 276.957, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49263 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0046 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 35264 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 35263 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29695 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29694 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0047 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 42596 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 42595 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348010 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC3385 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC3384 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 36302 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 36301 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 65 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,412 kg |
| Materiál | hliník |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 38054 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5679 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 14 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5678 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49261 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49260 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost