MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) - Filtr řízení od 1/1986 do 5/1990, 1996 ccm, 75 kW, 102 hp, M 102.924, limuzína
| Výška [mm] | 26 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Od řídicího mechanismu po vyrovnávací nádržku |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| specifikace | Magnetfilter |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Schutzfilter |
|---|---|
| Délka [mm] | 202 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| specifikace | Magnetfilter |
Dostupnost
| Výška [mm] | 26 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost