BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Hadice/ trubka od 3/2011 do 6/2015, 1997 ccm, 180 kW, 245 hp, N20 B20 A, SUV
| Délka [mm] | 315 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 315 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 32 41 6 774 858 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,212 kg |
| Přední/zpětný chod | pro zpětný chod |
Dostupnost
| pro OE číslo | 32 41 6 850 582 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aktivním řízením |
Dostupnost
| montovaná strana | od vyrovnávací nádržky k hydraulické pumpě |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
Dostupnost