TOYOTA CAMRY limuzína (_V3_) 2.0 (ACV31_, ACV31) - Hadice/ trubka od 8/2001 do 11/2006, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 1AZ-FE, limuzína
| Veličina | For Edelmann #10092 |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,360 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Veličina | For Edelmann #60161 |
|---|---|
| Spojovací technika | 17MM O-Ring |
| Spojovací technika | 9MM Beaded Tube |
| Hmotnost [kg] | 0,146 kg |
| Veličina | From Gear |
| Veličina | Return Tube |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Veličina | For Edelmann #60252 |
|---|---|
| Spojovací technika | 10MM Beaded Tube |
| Spojovací technika | 10MM ID Hose |
| Hmotnost [kg] | 0,226 kg |
| Veličina | Return Hose |
Dostupnost