BMW 3 kupé (E36) 325 i - Hadice/ trubka od 10/1991 do 2/1995, 2494 ccm, 141 kW, 192 hp, M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2), kupé
| montovaná strana | od vyrovnávací nádržky k hydraulické pumpě |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | od hydr. čerpadla do převodovky řízení |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | od hydr. čerpadla do převodovky řízení |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Od řídicího mechanismu po vyrovnávací nádržku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Přední/zpětný chod | pro zpětný chod |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost