Všechny vozy - Hadice/ trubka
| montovaná strana | Od řídicího mechanismu po vyrovnávací nádržku |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Spojovací technika | 9MM ID Hose |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Veličina | Return Hose |
Dostupnost
| montovaná strana | od hydr. čerpadla do převodovky řízení |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,346 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,466 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,438 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,403 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 9MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,322 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,459 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 18MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,530 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,316 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,373 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
|---|---|
| Spojovací technika | 18MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,348 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,493 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM SAE |
| Hmotnost [kg] | 0,498 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 18MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,473 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,392 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,433 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Fixed SAE |
| Hmotnost [kg] | 0,398 kg |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | To Gear |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM SAE |
| Hmotnost [kg] | 0,244 kg |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | To Gear |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 14MM SAE |
| Hmotnost [kg] | 0,357 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost