Všechny vozy - Hadice/ trubka
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 18MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,553 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 18MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,529 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,506 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,360 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | Od řídicího mechanismu po vyrovnávací nádržku |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
| Spojovací technika | 9MM ID Hose |
| Hmotnost [kg] | 0,145 kg |
| Veličina | Return Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | od hydr. čerpadla do převodovky řízení |
|---|---|
| Spojovací technika | 14MM Banjo (1) |
| Spojovací technika | 14MM Banjo (2) |
| Hmotnost [kg] | 0,376 kg |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM O-Ring |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,439 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM O-Ring |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,330 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,489 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,646 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,396 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,412 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,470 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,401 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Inverted Flare |
| Hmotnost [kg] | 0,403 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Veličina | With Switch Port |
Dostupnost
| montovaná strana | od hydr. čerpadla do převodovky řízení |
|---|---|
| Spojovací technika | 14MM Inverted Flare |
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
| Hmotnost [kg] | 0,389 kg |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Spojovací technika | 16MM Banjo |
|---|---|
| Spojovací technika | 16MM O-Ring |
| Hmotnost [kg] | 0,414 kg |
| Veličina | From Pump |
| Veličina | Pressure Hose |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost