NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD - přenosný díl od 1/1990 do 12/1995, 2960 ccm, 109 kW, 148 hp, VG30E, uzavřený terénní vůz
| pro OE číslo | 1 954 600 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 0 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 128 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 13,2 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1990 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost