MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - přenosný díl od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,76 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,820 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,774 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 194 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M12X1,25 mm |
| celková výška [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M12X1,25 mm |
|---|---|
| celková výška [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 160 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M12X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| celková výška [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | MR344654 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - střed |
| Veličina | Assy |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kusem |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | MR241030 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - střed |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Veličina | Assy |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kusem |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | MR296271 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - střed |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Veličina | Assy |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kusem |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 815 mm |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 160 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M12X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| celková výška [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 194 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M12X1,25 mm |
| celková výška [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M12X1,25 mm |
|---|---|
| celková výška [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,820 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost