LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 - Upevňovací díly od 10/2013 do 9/2021, 2995 ccm, 250 kW, 340 hp, 306PS(AJ126), SUV
| Číslo podvozku (VIN) od | JA000001 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez aktivního spodku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | KA000001 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
| Celková délka [mm] | 60 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 30,5 mm |
| váha [g] | 165 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| váha [g] | 171 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 32,5 mm |
| váha [g] | 187 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 29,5 mm |
| váha [g] | 189 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 28 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 30 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | STABILISER CONTROL |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 68 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | STABILISER CONTROL |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 68 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 39,9 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 28 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 51,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2021 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 29,5 mm |
| váha [g] | 189 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| váha [g] | 175 g |
Dostupnost