FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi - Upevňovací díly od 7/2004 do 1/2008, 1997 ccm, 98 kW, 133 hp, G6DE, G6DF, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| párová čísla výrobku | 271174 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1337964 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Barva | fialová |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 345 913 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 16,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,227 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost