CITROËN BERLINGO Skříňová/velkoprostorová limuzína (B9) 1.6 HDi 110 - Upevňovací díly od 7/2010, 1560 ccm, 82 kW, 112 hp, 9HL (DV6C), 9HR (DV6C), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr v mm | 23,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Délka [mm] | 49,5 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 33,5 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 353070 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Průměr v mm | 22,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Průměr v mm | 24,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5094E4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5094E6 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 25 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost