RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) - Upevňovací díly od 3/1999 do 8/2003, 1998 ccm, 80 kW, 109 hp, F3R 750, F3R 751, F3R 752, F3R 791, F3R 796, F3R 797, F3R 798, limuzína
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,173 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | modrá |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | bílá |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Barva | bílá |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 23 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 92 mm |
Dostupnost