FORD TRANSIT COURIER B460 Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.5 TDCi - Upevňovací díly od 5/2015 do 12/2023, 1499 ccm, 70 kW, 95 hp, XVCA, XVCB, XVCC, XVCD, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | 004 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Délka [mm] | 92 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost