MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Krabice (B906) 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) - Upevňovací díly od 5/2016 do 12/2018, 2143 ccm, 105 kW, 143 hp, OM 651.955, OM 651.956, Krabice
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 46,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,093 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se zesíleným stabilizátorem |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,153 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20,8 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 52,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 30 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 07991 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez zesíleného stabilizátoru |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| párová čísla výrobku | 271601 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063262581 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24545 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| pro OE číslo | 2E0 511 413F |
| pro OE číslo | 906 326 08 81 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se zesíleným stabilizátorem |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
| pro PR-číslo | 0AC |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | pěnová hmota |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost