HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI - Upevňovací díly od 9/2015 do 6/2018, 998 ccm, 88 kW, 120 hp, G3LC, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20,5 mm |
Dostupnost