VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI - Upevňovací díly od 3/2007 do 12/2010, 2400 ccm, 120 kW, 163 hp, D 5244 T9, limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| váha [g] | 95 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 456006 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost