MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW) - Upevňovací díly od 5/2018, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, PE-VPS, PEXB, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 35790 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35790 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35790 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35790 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost